Nowe perfumy Versace Dylan Blue Pour Femme

Zmysłowa, uwodzicielska i bardziej seksowna, Dylan Blue Pour Femme Versace to wszystko, czego można się spodziewać po bajecznym włoskim domu mody Versace.

Dylan Blue Pour Femme to zapach dla kobiety, która pragnie pokazać swoje ja, który nie tylko odzwierciedla jej osobowość, ale także wzmacnia jej nastrój. To ożywienie zwiększające pewność siebie. Zapach soczystych owoców, pluszowych kwiatów i zmysłowych lasów. To zapach „dla kobiet, według kobiet”. Wyobrażona przez kultową Donatellę Versace i skomponowana przez perfumiarza Calice Becker. Dylan Blue Pour Femme to oda do współczesnych kobiet. Perfumy mają być tak wszechstronne, jak kobieta, która je nosi.

Versace Dylan Blue Pour Femme

Jeśli szukasz nowego zapachu, który doda odrobinę radości Twojemu wypolerowanemu wyglądowi i odrobinie elegancji w uwodzeniu, Dylan Blue Pour Femme to właśnie zapewnia.

„Dylan Blue pour femme to mój hołd dla kobiecości. Dlatego stworzyłam mocny, zmysłowy i wyrafinowany zapach dla kobiety, która zna swoją moc. ”
Donatella Versace

Istnieją pewne zapachy, które opowiadają historię. Są też takie, które są czystą alchemią. Dla mnie Versace Dylan Blue Pour Femme należy do tej drugiej kategorii. Najnowszy zapach nie jest na pewno przeciętnym kwiatowo, owocowo drzewnym zapachem.

Wizja Donatelli Versace dla Dylan Blue Pour Femme była ideą kobiet, które mają siłę i czują ją w sobie. Calice Becker pracowała nad stworzeniem zapachu, który nie tylko ożywia noszącego, ale także nie pachnie jak żaden inny. Rezultatem jest Eau de Parfum o eliksirowym charakterze, który ma wszystkie cechy charakterystyczne dla Versace classic; zarówno zmysłowy, jak i elegancki, z siłą charakteru, która jest od razu urzekająca.

Versace Dylan Blue Pour Femme otwiera się niepowtarzalnym kęsem soczystego jabłka Granny Smith w połączeniu z hartującym sorbetem z czarnej porzeczki, pysznym połączeniem, które jest czystą przyjemnością. W sercu zapachu pojawia się dreszcz, z naręczami wyimaginowanych kwiatów, w tym Petalia (hybryda róży / peonii) i Rosyfolia (świeża i różowa nuta), które są wiązane przez nitkę odurzającego jaśminu. Lodowaty powiew brzoskwini wprowadza cień wody, zanim Dylan Blue Pour Femme zanurzy się w głębiny żywicznego styraksu i paczuli w bazie, kończąc zejście w czystą uwodzicielkę.

Fascynacja grecką mitologią Versace jest ogromną częścią tożsamości domu mody, a butelka Dylan Blue Pour Femme pięknie to odzwierciedla. Jego amfora-krzywe kształty są wykonane ze szkła w kolorze Morza Śródziemnego i zwieńczone ciężkim złotym, luksusowym wykończeniem. Ostatnim akcentem jest kultowy ornament Meduzy, który zdecydowanie wyróżnia go jako produkt Versace.

You may also like

Dodaj komentarz