Nowy Mon Guerlain woda toaletowa


Mon Guerlain był i jest jednym z moich ulubionych perfum. Tej jesieni pojawia się nowa, bardziej lekka wersja w wodzie toaletowej o łagodniejszym i łatwiejszym aromacie. Oryginalna wersja ze złotą kapą inspiruje bardziej eleganckie, intensywne kwiatowe perfumy. Nowa wersja, która jest lżejsza, ma srebrną kapę.

Wspaniała aktorka Angelina Jolie znów jest twarzą tego wspaniałego i kuszącego zapachu, który jest bardziej świeżym owocowo-kwiatowym aromatem. Już teraz chcę wypróbować nowe perfumy Mon Guerlain woda toaletowa, ponieważ naprawdę doceniam i uwielbiam te delikatne zmysłowe i kobiece perfumy.

Kompozycja ma prawie takie samo stężenie, ale jest bardziej trwała i bardziej radosna. Chociaż nie byłam fanką słodkich kwiatowych perfum, teraz uważam, że te odważne perfumy są wyjątkowo kobiece i eleganckie. Naprawdę uwielbiam te perfumy. Łączy również świeże nuty bergamotowe i mandarynkowe oraz kwiatowe akordy neroli, jaśminu sambac i nut lawendy, wszystkie te doprawione wanilią i sandałowcem.

O perfumach
Dom Guerlain
Płeć dla kobiet
Wydane w 2018 roku

Nuty głowy
Bergamota
Mandarynka
Gruszka
Nuty serca
Jasmine Sambac
Lawenda
Neroli
Nuty podstawy
Irys
Sandałowy
Wanilia

You may also like

Dodaj komentarz